Úvod » Špicův sloupek

Céčko získalo bod, Béčko šest a záchrana žije!!!

publikováno 03.05.2014 (aktualizováno 06.05.2014)

Flamengo-Orel Řečk.B 0:5 (kont.), neopr. start hráče Dymanuse (F) po 4ŽK
Starobrno-Orel Řečk.B 1:4 (0:2), Jaroš-Hruška, Kotrbáček, Vepřek, Vlk, ŽK: Jaroš, Navrátil(St), Kugler(OŘ)

S Flamengem jsme prohráli 2:4, nakonec ale bylo vše jinak. Branky vám započítám, plus/mínusy taky :-) Tři body nám hodně pomohly, nyní je pět mančaftů ve dvou bodech, padají dva a do konce sezóny chybí deset špílů.
Proti Starobrnu jsme museli zabrat a kdybychom nevyhráli ani s nima, tak bychom si jedničku snad ani nezasloužili. Hráli jsme fakt dobře, Koťa a Mišák po rohu nás dostali do vedení, Libor to po půli pojistil. Trochu jsme se rozhádali, Kugli to zas hecnul ;-) soupeř z ničeho snížil a mlha byla hustá tak, že by se dala krájet. Kim jako správný kapoš vzal time out, seřval nás a zase jsme začali hrát. Soupeř nám nakonec sám daroval klid, při power-play jsem výborně bránili, oni si přihráli na vlastní půlku do autu a nadali si. Kugli přihrál před prázdnou Marovi a ten jsa znalý pravidel, klepnul do meruny na brankové čáře. Odehráli jsme toto utkání opravdu dobře, občas to i vypadalo jako futsal, měli jsme zase spoustu šancí.

Edesseg - Orel Řečk. C 3:3 (1:2), branky: Beránek, Musil, Klíma-Havlík, Kugler, Pastucha
Beermingham - Orel Řečk. C 5:4 (2:2), branky: Borák 3, Perný, Wiacek-Vlk 2, Bořecký, Havlík, ŽK: Borák(Be), Kugler(OŘ)

Honba za body přinesla derby Orel oldC proti Orel newC a skončila plichtou. Do vedení nás dostal Pajka, soupeř srovnal díky našemu nedůrazu před vápnem. Do dalšího vedení nás posunul dorážkou po rohu Peťa, ale ve druhé půli jsme zažili hrůznou dvouminutovku, kdy soupeř otočil. Naštěstí aspoň bod vydoloval bombou pod víko po narážečce Kugli.
Proti Beerminghamu to bylo těžší utkání, paradoxně jsem ale hráli líp dopředu. O výsledku bohužel rozhodlo velké štěstí soupeře, který 4 branky dal jeslemi :-( Půle 2:2 byla dobrá, pak ale začala serenáda na housle a tekli jsme 2:4. Díky Balůovi na zadní a vlastnímu gólu jsme stáhli na plichtu, ale další dvojitý odraz a další sousle nám bod sebraly.
Výsledek nikterak působivý, kdybychom se nenechali rozhádat, mohlo to býl lepší. Výkon byl povzbudivý, body musíme získávat s týmy ze spodní části tabulky.