Úvod » Špicův sloupek

Na Orlu se rozpoutala střelnice

publikováno 22.09.2014 (aktualizováno 27.09.2014)

Třicet jedna branek vstřelili hráči B a C ve čtyřech utkáních tohoto víkendu.

Třicet jedna branek vstřelili hráči B a C ve čtyřech utkáních tohoto víkendu. Fantastické číslo, takže se mi ani nechce (kdo si to má pamatovat :-) popisovat všechny akce, takže jen stručně. Oba týmy si vzaly ponaučení z prvního víkendu, kdy zjistily, že bez běhání, soubojů, střelby a bránění se nedá vyhrát ani zápas ve trojce.

U Béčka to výsledkově vypadá dost jednoznačně, ale oba první poločasy byly vyrovnané. V prvním zápase to bylo dlouho 0:0, do půle jsme lehce odskočili a hned po pauze dal šťastný gól Kugli a bylo v podstatě rozhodnuto. Nakonec jsme soupeře porazili jasně, góla dal skoro každý a většina byla velmi pohledná. Do druhého špílu jsme vstoupili s pocitem, že už ten futsal umíme, ale po pěti minutách jsme tekli 0:2. Něco jsme si řekli a začali hrát znovu dobře odzadu a utkání do půle vyrovnali a pak otočili.

Céčko mělo lehčí soupeře než minule, poslední Nashville zlobil jen chvíli a hlavně Tom je motal jak malý kluky. Druhý zápas byl hodně o soubojích, jiskřilo se, ale ustáli jsme to a dali to s nulou.

Neskromě chci poděkovat všem za bránění a pěkné dvě nuly. Snad jsem tomu trochu pomohl, KIM má motivaci navíc a ty plusmínusy z víkendu snad ani nebudeme počítat, ne? :-))))

Orel.Řečk.B-Kobas 9:0 (2:0), Kugler 4, Vlk, Pastucha, Jurčík, Krempaský, Knecht,
Orel.Řečk.B-Tropa 5:2 (2:2), Knecht 2, Kugler, Pastucha, Krempaský-Novotný P., Faistl L., ŽK: Kugler(OŘ), Prokop, Uherka T.(Tr),

Nashville-Orel Řečk.C 1:11 (0:7), Vágner-Chráscina 4, Kugler 3, Kotrbáček 2, Hruška, Vepřek, ŽK: Feix(N),
Orel Řečk.C-West Žab B 6:0 (4:0), Kugler 2, Hruška 2, Jůzl, Kotrbáček,

HRÁČ   1:0 2:0 3:0 4:4 5:0 6:0 7:0 8:0 9:0   0:1 0:2 1:2 2:2 3:2 4:2 5:2       Z G A  +/-  +/- na Z útok  obrana   Z G A  +/-  +/- na Z útok  obrana
Ričí                                                 2 0 1 OG 10 5,00 0 SO
Špic                                 2 0 0 OG 2 1,00 1 SO   2 0 0 OG 2 1,00 1 SO

Radim +   A     G A +   - - + G       2 2 2 5 2,25 7 -2   3 3 2 6 2,00 9 -3

HRÁČ   1:0 2:0 3:0 4:0 5:0 6:0 7:0 8:0 9:0 10:0  10:1 11:1   1:0 2:0 3:0 4:4 5:0 6:0   Z G A  +/-  +/- na Z útok  obrana   Z G A  +/-  +/- na Z útok  obrana
KIM                                                     2 0 0 OG 6 3,00 0 SO
Špic                                     2 0 0 OG 1 0,50 1 SO   2 0 0 OG 1 0,50 1 SO

Vojta   A   +     +       - + + A     A   2 0 2 6 3,00 7 -1   4 0 3 5 1,25 11 -6
Fuza +   +   A +   + + +         + +   G 2 1 1 10 5,00 10 0   4 1 1 10 2,50 11 -1
Lukáš                                                     2 0 0 0 0,00 2 -2
Koťa   G   A   + A       - G + G     +   2 3 2 7 3,75 8 -1   4 3 2 5 1,25 10 -5
Špic                                                     1 0 0 -1 -1,00 1 -2
Balů +   +   +                   A +   + 2 0 1 6 3,00 6 0   2 0 1 6 3,00 6 0

Mišák   +   +     G       - + A +         2 1 1 5 2,50 6 -1   4 3 3 4 1,00 10 -6
Libor   +   G     +       - A G +     G   2 3 1 6 3,00 7 -1   4 5 2 6 1,50 11 -5
Tomáš A   A   G A   G G G         + A   + 2 4 4 10 5,00 10 0   4 5 5 11 2,75 12 -1