Úvod » Špicův sloupek

Béčku chybělo k šestibodu pár vteřin

publikováno 06.10.2014

Béčko sehrálo další povedený dvojzápas, k maximálnímu zisku nám chyběla půlminuta.
Se třetím Tempem to slibovalo zajímavý souboj, soupeř se sešel v pěti a tak na nás nemohl logisky stačit, protože jsem běhali a dávali hlavně branky. První minuta byla divácky velmi pohledná, nejprve Vojtík nastřelil jediným pokusem obě tyče, při protiútoku pak Vojtík tečoval míč obloučkem přes Ričího a Peťa vykopával z pod břevna prázdné branky... První se trefil Kugli, ale soupeř brzo srovnal. Půle 1:1, futsal dobrý a my rozhodli startem druhé části. Nejprve si Wolant dorazil z desíti metrů svoji zblokovanou střelu, pak jsme dvakrát během minuty výborně rozebrali hráče, jejich poslední to dvakrát v zoufalství nastřelil Kuglimu a oba góly jsme dali do prázdné a bylo to 4:1. Utkání jsme pak dohráli.
Pozůstalých bylo dost, takže naše pauza nebyla tak znát. Utkání bylo naprosto vyrovnané, výborně chytali oba brankáři, nás bohužel třikrát zastavila branková konstrukce, nakonec to vypadalo na 0:0, což vůbec neodpovídalo kvalitě a atraktivitě duelu. Minutu před koncem se z půle rozběhl Kugli a bodlošajtlí o tyč konečně překonal brankáře. V zoufalém náporu soupeř vystřelil, Ričí chytil, ale pak bohužel poměrně netakticky místo uklidnění a zdržování hledal Maru, ale vyhodil soupeři přímo na nohu a ten mu to s radostí z deseti metrů vrátil pod víko.

Orel.Řečk.B-Tempo 5:3 (1:1), Vlk 2, Jurčík, Dostál, Kugler-Maléř 2, Horáček,

Orel.Řečk.B-Chl.pozůstalí 1:1 (0:0), Kugler-Švácha Jan, ŽK: Pastucha(OŘ), Kadlčák ml., Skokan(ChP),

HRÁČ 1:0 1:1 2:1 3:1 4:1 4:2 5:2 5:3   1:0 1:1   Z G A  +/-  +/-