Úvod » Špicův sloupek

Áčko i Béčko za 3 body

publikováno 25.10.2014 (aktualizováno 29.10.2014)

Orel A - SOŠ OOM 1:5 Orel A - Agromeli B 11:2 Orel B - Agora 3:4 Orel B - Juve 2:1

Orel Řečkovice SOŠ OOM 1:5 (1:3)
Branky: Geisler Tomáš - Pospíšil Petr 2, Škoda Milan 2, Škoda Jiří; Rozhodčí: Vomastek (7), Kincl (5); Delegát: Bednář
Orel Řečkovice Agromeli B 11:2 (8:1)
Branky: Kahoun Pavel 4, Novák Ivo 2, Geisler Tomáš 2, Sejkora Pavel, Strnad Ondřej, Krempaský Radim - Čampa Rudolf, Aujeský Michal; Rozhodčí: Vomastek (7), Kincl (7); Delegát: Bednář; ŽK: Sejkora Pavel- 0

Studené počasí (st)zapříčinilo vlažnější start Áčka do zápasu, první gól SOŠky na sebe nenechal dlouho čekat. Pak sice po Ričího střele dorazil míč do brány Tom, ale nakonec to byla naše jediná gólem zakončená akce. SOŠka svoji důraznou hrou  převzala otěže zápasu a po pár zajímavých akcích vedla po půli 3:1. Když už jsme se nedokázali prosadit ani z penalty, nutno podotknout že Ondrovu pěkně umístěnou střelu golman soupeře bravurně vystihl, nasadili jsme za stavu 5:1 k powerplay. Z té jsme si pár šancí vytvořili, ale pokaždé naši snahu zhatil golman, který během dnešního dvojzápasu pustil pouze 1 gól.

S Agromeli B to měl být o poznání lehčí zápas, ale hned při druhém střídání jsme zaspali při bránění a soupeř otevřel skóre. Hned vzápětí jsme ale srovnali a potom jsme tam začali sázet gól za gólem (so) (so) (so). Dvakrát se trefil Ivin, jednou dostal míč do uličky a z první uklidil míč za golmana soupeře, podruhé obdržel přihrávku prakticky na brankovou čáru, ale pro jistotu si míč ještě zpracoval, aby se vyhnul případnému selhání a nominace na borce na konec:-$. Rekordní poločas 8:1 zakončoval svým prvním gólem za A letos Radim (h5), soupeř byl v rozkladu a čekal, co se stane v druhé půli. V té jsme už hráli hodně na parádu, samá pata (hlavně hračička Radim ;-)) a kombinace na 1 dotek, ale většinu akcí jsme zazdili ještě před zakončením nebo střelou do brankáře. Přes desítku jsme se nakonec přehoupli, poděkování za nahrávku však patří hráči soupeře, který k překvapení všech nalil Ričímu přes celou šíři hřiště na zadní tyč, kde už stačilo nastavit nohu (A). Když už to bylo deset, tak se začali pokoušet o gól i jindy spíše bránící typy hráčů, ale Zmešky ani Libas síť rozvlnit nedokázali. Skóre uzavřel Gamfil, ale radoval se, jako by dal na 1:0 v poslední minutě. :-)

Na SOŠku jsme dnes neměli, jejich futsalový styl nám dlouhodobě nesedí. Naopak kdyby bylo v soutěži víc týmů jako Agromeli B, nikdo z nás by se asi nezlobil.

Orel.Řečk.B Agora 3:4 (1:2) Kugler, Jurčík, Dočkal-Bavor 2, Fink, Póč,
Orel.Řečk.B Juve 2:1 (1:0) Kugler 2-Šmehlík D., ŽK: Dočkal L. (OŘ), Kolář M.(Ju),