Úvod » Špicův sloupek

Béčko tři body, Céčko už vede skupinu

publikováno 29.10.2014

Béčko se nadále udrželo ve středu tabulky, ale v podstatě ztratilo body. S vedoucím Juve to byl krásný zápas, do vedení nás dostal Kugli, kterého po obléhání branky našel na druhé straně vápna Peťa a náš šutér zlomil čisté konto jinak výborného brankáře. Po půli převzal iniciativu soupeř a snížil po vyšachování celé obrany střelou z druhé vlny, naštěstí tři body urvala bomba Kugliho nedlouho před koncem, když razantně zakončil přečíslení 3 na 2.
S Agorou to bylo jak na houpačce, nejprve jsme vedli pod dvojdorážce Doda, ale dostali hloupé branky. Pak jsme zase otočili na 3:2, leč neudrželi ani bod. Hostující Bavor se dvakrát prosadil 1 na 1, když oba góly jsme dostali po našich rozích a rychlých výhozech gólmana.

Céčko zatím neprohrálo a má suveréně nejlepší skóre a vede v neúplné tabulce svoji skupinu. A ASK to byl zase boj, vedli jsme po dorážce Libora a sestřelení (a neuhnutí) Mišáka po rohu. Soupeř snížil nezvykle hlavou, obránci pozdě rozebrali a Kim neodhadl koníčka, ale ve druhé půli jsme to již udrželi.
M2 dostali od XXX, bylo jich málo, ale to je přesně situace, kterou nedokážeme využít. Soupeř byl rozběhaný, my jsme si prvních pět minut koledovali o branku, ale KIM podržel. Nakonec jsme šli do vedení po pěkné akci, Šimon z první přehodil obránce, Libor hrudí zpracoval a halfvolejem trefil k bližší tyči. Místo navýšení skóre jsme trefovali brankáře nebo tyče, a tak M2 vyrovnali. Příšerný rozhodčí, neznajíce pravidla, nechal soupeře rozehrávat asi 10 vteřin aut, ten ho zahrál přesně ve chvíli, když jsem na to všichni upozorňovali a klasicky mu vyšel neuvěřitelný kop přes nohu bodlem přes čtyři hráče a přesně zakončil. Snahu o tři body utnula druhá žlutá pro Koťu, dobře hranou přesilovku M2 jsme ale dokázali ustát a nakonec tedy bod spíše získat.

HRÁČ 1:0 1:1 2:1   1:0 1:1 1:2 2:2 3:2 3:3 3:4   Z G A  +/-  +/- na Z útok  obr.   Z G A  +/-  +/- na Z útok  obr.

Tom                                   2 3 1 4 2,00 4 0

HRÁČ 1:0 2:0 2:1 3:1 4:1   1:0 1:1         Z G A  +/-  +/- na Z útok  obr.   Z G A  +/-  +/- na Z útok  obr.