Jednozápasy jsme zvládli na výbornou, celkem 4 hattricky

publikováno 10.11.2014

Béčko nastoupilo na neznámém (ale novém a až na chybějící lavičky vynikajícím) hřišti v Jundrově proti prvním Jehnicím a opět jsme potvrdili svůj Jánošíkovský komplex. Hráli jsme ve vytrvalém deštíku jen v šesti, tenhle styl střídání nemáme zažitý a občas jsme pak hořeli na fízuli. Naštěstí jsme měli neuvěřitelnou produktivitu, když už jsme se dostali přes půlku, vždycky to smrdělo gólem a hlavně jsme trefovali síť. Půle 3:0, soupeř přidal a po hrubce Wolanta snížil, ale zase jsme rychle vedli o tři branky. Jehnice začaly hrát powet-play a po pěti vteřinách snížily. Vypadalo to zle, ale my zase skoro z ničeho dali pátý a i přes další obrovský tlak soupeře a několika hašení "last sekunde" a snížení z bezprostřední blízkosti výhru udrželi, což pečetil Kugli do prázdné dalším hattrickem dne.

Céčko nemělo klasický jednozápas, ale derby proti XXX mělo svůj náboj. Padly hned tři hattricky, sportovně pogratulujme i nejlepšímu hráči soupeře - Pasinovi. Hra v poli vypadala poměrně vyrovnaně, my jsme ale drtivě vyhráli na důraz ve vápně a produktivitu. První gól procedil Mišák z otočky kolem obránce, gólmana i tyče a pak už to jelo ve velkém. Půlku branek jsme dali z velkých chyb při rozehrávce soupeře v podstatě ze sólonájezdů, občas i dva na gólmana, druhá půlka zásahů vznikla těsně před gólmanem, kdy jsme to po nástřelech doslova protlačili do sítě.

Poloviny soutěží vypadají velmi dobře, béčko při troše štěstí, zkušeností a sehranosti může pomýšlet i výš, Céčko má za úkol udržet neporazitelnost.

Jehnice B-Orel.Řečk.B 3:6 (0:3), Jiříček Mi., Šmerda, Švantner-Kugler 3, Vlk 3
XXX-Orel Řečk.C 3:10 (1:5), Paseka 3-Vepřek 3, Hruška 3, Vlk 2, Bořecký, Chráscina