Další 3 body do tabulky

publikováno 14.03.2015 (aktualizováno 07.04.2015)

Orel A - Stones 5:3 Orel A - Blue Flames 3:4

Orel A - Stones 5:3 (2:2)
Branky: Kamenický Aleš 2, Chráscina Tomáš 2, Kugler Patrik - Stanev Lubomír, Mrázek David, Šebetovský Jan; Rozhodčí: Liolias (7.5), Javorský (7.5); Delegát: Havíř; ŽK: Chráscina Tomáš - Brychta Aleš

Orel A - Blue Flames 3:4 (0:2)
Branky: Kugler Patrik 2, Chráscina Tomáš - Beránek Michal 2, Sádlík Pavel, Žúbor Michal; Rozhodčí: Liolias (5.5), Javorský (5.5); Delegát: Havíř; ŽK: 0 - Švrčina Roman

První zápas jsme zvládli, v první půli se vedení přelévalo z jedné strany na druhou, strany se měnily při remíze 2:2. Potom jsme přidali další dva góly a drželi vedení 4:2. Soupeřův brankář se začal vysouvat a výsledkem byly naše brejky na poloprázdnou bránu. Žádný z nich se ale neujal a tak jsme nabídli soupeři ještě šanci a nechali ho snížit. Dramatickou koncovku jsme ale zvládli líp my, když se nám podařilo skórovat ještě popáte. Dvougóloví byli Aleš a Tomáš, kteří nás společně Kuglim táhli střelecky i v dalším zápase.

Do druhého zápasu nastoupil Tomík místo Zmeškyho a Radima. Blue Flames mohli jít do vedení z penalty, kterou ale Luke kryl (video níže). Po našich chybách jsme jim ale nakonec nabídli poločasové vedení 2:0. Do druhé půli jsme zlepšili pohyb a přesnost a dokonce jsme se dostali do krátkého vedení 3:2. Soupeři se ale povedlo vyrovnat. Potom se po faulu na Tomíka kopala penalta i na druhé straně, trefil jsem ale brankáře a tak bylo skóre pořád 3:3. 2 minuty před koncem si vzal soupeř timeout a po něm se ze schované střely bodlem k  tyči ujali vedení. Naše krátká powerplay ale ke gólu nevedla, proto jsme 3 body nechali tentokrát soupeři.

Desítku v prvním zápase za 6 faulů ani pentli ve druhém jsme nedali, soupeř penaltou taky pohrdnul na začátku druhého zápasu. Jedinou úspěšnou standartkou byla tedy Tomášova střela z dálky v prvním poločase. Bohužel se opět potvrdila naše Jánošíkovská povaha, když jsme třetí Stones porazili a body jsme darovali Blue Flames hrajícím na opačném pólu tabulky.