Úvod » Špicův sloupek

Zlatý bod béčka s prvním

publikováno 13.04.2015

Na zápas jsme dorazili jen v šesti do pole, víc lidí nemohlo, nebo nezaplatilo dluh a navíc mladej Dodo se vůbec neobjevil. Jehnice jsem nechtělůi nechat hrát tu jejich kombinaci, takže jsme byli aktivnější, takže v prvních deseti minutách jsme je za půlku moc nepustili. Jenomže oni dávali skoro ze všeho góly, pokaždé potrestali naši ztrátu někde na půlce. Do poločasu se za nás trefil jen Tom, který se prosadil bombou od lajny, kterou napasoval nad hlavu dvoumetrového brankáře.
V půlce musel odejít Kugli, takže jsme střídali jen v pěti, navíc Pájka daroval čtvrtý gól soupeři dalším ledabylým bodlem a vypadalo to na ručník. Naštěstí Ričí to už zavřel, my daleko líp bránili a hlavně nám to tam padlo. Nejprve Tom našel na zadní Maru, zanedlouho to Mara zkusil skrz housle obránce a překvapil brankáře, poslední slovo měl zase Tom klasickou akcí na levaso. V poslední vteřině ukopl Peťa míč po rohu osamocenému hráči na zadní, takováto ztráta last minute by byla nezasloužená.

Orel Řečk.B-Jehnice B 4:4 (1:3), Vlk 2, Chráscina 2-Král M.2, Jiříček Mi., Diviš, ŽK: Vlk, Pastucha(OŘ),

HRÁČ 0:1 0:2 0:3 1:3 1:4 2:4 3:4 4:4   Z G A  +/-  +/- na Z útok  obrana   Z G A  +/-  +/- na Z útok  obrana