Úvod » Špicův sloupek

Dvě výhry o gól posunulo béčko na 4.místo

publikováno 02.05.2015 (aktualizováno 04.05.2015)

Tropa - Orel Řečk.B 1:2 (0:2) Hulák-Jurčík, Pastucha
Kobas - Orel Řečk.B 4:5 (0:3) Koutný O.2, Hort, Kozel-Pastucha 2, Kugler, Bořecký, Vlk,

Utkání s týmy ze spodní části tabulky nám nikdy nešly, dneska jsme si to ale zkomplikovali sami, protože oba zápasy jsme měli výborně rozehrané.
Na první zápas jsme se sice sešli jen v šesti, ale Mara stihl dojít hned po startu a už to šlo. Tropa za celý zápas vystřelila snad pětkrát, my mohli první půlku vyhrát snad 8:0, kolikrát my šli na brankáře sami nebo z úhlu... Nakonecvsi nulu pokazil Špic sám, když v rozehrávce trefil hráče, který ze vzduchu zády k brance dokázal šajtlí přes hlavu trefit volnou branku.
S Kobasem jsme už byli komplet, Dodo se konečně probudil a ještě se převlíkl Balů a my sehráli výbornou první půli, dávali jsme jednoduché góly a zase zazdili spoustu akcí. Situace se zdramatizovala kolem 30.minuty, když se soupeř dokázal během pár minut vyrovnat na 4:4. Nejprve se trefili dvojitými houslemi do protipohybu, pak Mara dvakrát ukopl hráči míč, ale vždy do běhu a ten se trefil bodlem. Na 3:4 si vybral mizernou chvíli Špic, když nedokázal uhlídat míč, nechal se školácky obehrát na brankové čáře, no a na 4:4 se ujalo bodlo soupeře po rohu přímo do vinglu. Gólman nepodržel, jim to tam napadalo a my byli na ručník. Nakonec mohl vyhrát Kobas i my, jejich tutovku vychytal Špic, Mara v sólu netradičně snad poprvé netrefoval mezi nohy, ale k tyči a přiřkl nám tři body.

HRÁČ   1:0 2:0 2:1   1:0 2:0 3:0 3:1 4:1 4:2 4:3 4:4 5:4   Z G A  +/-  +/- na Z útok  obr.   Z G A  +/-  +/- na Z útok  obr.