Úvod » Špicův sloupek

V sobotu beton, v neděli vítězná přestřelka

publikováno 05.10.2015 (aktualizováno 16.10.2015)

O víkendu se hrálo na Orláku opět v sobotu i v neděli a oba týmy Orla si odnesly plný bodový zisk, čímž se oba dostali na postupová místa svých skupin.

Béčko zvládlo oba zápasy na výbornou, dokonce za 80 minut hry nedostalo branku! Výborná obrana byla potřeba zejména v prvním zápase s Atraps, který skončil fotbalově díky jediné trefě Mary, který "umístěnou" placírkou levou nohou nachytal brankáře na stojné noze. Jinak jsme měli dostatek šancí na zvýšení náskoku, naštěstí jsme spousty promarněných šancí nemuseli litovat.
Proti Anitals to dlouho bylo taky 1:0, když Mira dorazil Kugliho střelu, odpor soupeře jsme zlomili až kolem 30.minuty rychlými brankami.

Céčko hrálo jen jeden zápas a první půlka vypadala velmi nadějně, 4 branky vstřelené, žádné obdržené, celkem zvládnuté souboje. Bohužel ve druhé části jsme lehce povolili, dostali jsme dva smolné góly, soupeř začal ještě více hrát míče na "urostlé" pivoty a uhlídat otočení nebo náběhy byl perný boj. Naštěstí v době jejich největšího tlaku jsme dali i my dvě branky a poslední gól jsme dostali se závěrečným hvizdem...

Orel Řečk.B - Atraps C 1:0 (1:0), branky: Vlk, ŽK: Pastucha(OŘ),
Orel Řečk.B - Anitals 4:0 (1:0), branky: Cabejšek, Jurčík, Kasperan, Vlk, ŽK: Pastucha(OŘ), Smetana(An)

M2 Shoes B - Orel Řečk.C 4:6 (0:4), branky: Patloka 2, Dupal, Houšť-Kotrbáček 2, Hruška, Jůzl, Kugler, Sýs, ŽK: Houšť(M2), Chráscina(OŘ),