Úvod » Špicův sloupek

Áčko vstoupilo do sezóny úspěšně, Béčko pořád drží 1 místo

publikováno 10.10.2015 (aktualizováno 16.10.2015)

Tentokrát se hrálo jen v sobotu, Béčko na Orláku uhrálo jen jeden bod, Áčku začala sezóna v hale na Vodové a čtvrteční seznámení s parketama asi zabralo a byly z toho hned 4 body.

Áčko začalo jen v 5 lidech do pole, chvíli po začátku se ještě přidali Mara s Wolantem, kteří přijeli hned po zápasech Béčka. Soupeř v první půli dal 3 góly z protiútoků a my i v dobrých šancích zahazovali, co šlo i nešlo. Jediný gól v první půli dal Mara, když donesl na břiše Tomovu střelu. Ve druhé půli jsme už trefovali bránu, podařilo se nám vyrovnat díky Tomovi a svátečnímu střelci Zmeškymu a nakonec završil obrat náš nejaktivnější hráč - dnes obránce Tom, když v akrobatické pozici dorazil sraženou střelu do brány. Soupeř nasadil powerplay, ale díky našemu důrazu zatáhl jejich poslední hráč za záchranou brzdu a po červené kartě hráli RIP z posledních 3 minut zápasu 2 minuty o hráče v poli míň, což nám nahrálo do karet a víceméně jsme jen drželi balon.
Helas byl určitě futsalovější než my, jejich rotace nám ale moc problémů nepůsobily, spíš individuální průniky některých mrštných hráčů. My jsme ale trochu přitvrdili a to se soupeři nelíbilo a začal se víc věnovat rozpravám s rozhodčím, než hrou samotnou. Ondra s Tomem zařídili vedení 2:0, ale soupeř schovanou střelou k tyči a sólem přes celý hřiště pár sekund před sirénou vyrovnal. Ve druhý půli jsme chodili do zajímavých brejků, ale ani na jedné straně už se nic neurodilo. Klobouk dolů před výkonem Wolanta a hlavně Mary, navíc když už měli v nohách 2 zápasy!

Orel Řečk.A - R.I.P. C 4:3 (1:3), branky: Geisler 2, Vlk, Zmeškal

Orel Řečk.A - Helas B 2:2 (2:2), branky: Geisler, Strnad

Orel Řečk.B - Olymp 2:4 (0:3), branky: Kugler, Cabejšek

Orel Řečk.B - Flamengo B 3:3 (0:2), branky: Kugler 2, Jurčík