Áčko poprvé v nové hale, B a C na podzim naposledy

publikováno 09.11.2015

Orel Řečkovice Kalábek B  1:2 (0:1), branka Strnad

Orel Řečkovice Kickers 5:3 (2:0), branky Strnad 3, Jašek, Novák

První zápas v nové hale začal poněkud rozpačitě, když se půlka týmu dostavila 5 minut před začátkem a navíc ze špatné strany haly, proto první střídání proběhlo až někdy ve 4 minutě. Jediný gól v první půli dali ale Kalábci. Pěknou útočnou akcí se blýsknul i obranář Zmešky, když si narazil s útočníkem a dostal se do nájezdu, ve kterém ho ale brankář vychytal. Druhá půle byla z naší strany o dobývání, soupeř odskočil už na 2:0 a my jsme trefovali tyčky, břevna, bránící hráče, spoluhráče…ale do brány se to povedlo jen jednou a ani powerplay nevedla k vyrovnání.

Druhý zápas proti Kickers byl už lepší, my byli rozehraní a oni jen s jedním hráčem na střídání. Ondra dal dva góly v jednom střídání a mohl být chvíli klid. Ale nebyl! Sami jsme soupeři nabízeli šance a ve druhé půli po našich několika chybách dali Kickers 3 snadné góly, naštěstí jsme ale vždy měli pár gólů náskok, když jsme chodili do brejků a čas od času proměňovali. Jednou jsme dokonce zazdili brejk 4 na 1. Střelecky nás táhnul tentokrát Ondra, který vsítil ve druhém zápase hattrick.

Jehnice B-Orel Řečk.B 3:2 (2:1), branky Jiříček Ma., Květoň, Král M.-Dočkal, Vlk, ŽK: Marek(J), Dočkal(OŘ),

Závěrečné utkání o 1.misto bohužel prohra. Na kterém místě přezimujeme, záleží na soupeřích.
Z 0:2 jsme stáhli na 2:2 bohužel v poslední minutě jsme dostali gól. Nicméně výsledek dobry, když Jehnice přišli z několika hráči z A který za B ještě letos nenastoupili;-) Stálice Béčka jenom utkání fotili, ale výsledek odpovídá hře.