Áčko vede okres

publikováno 18.11.2015

Stones - Orel Řečkovice         1:5 (0:3) branky - Strnad 2, Vítek 2, Geisler

Blue Flames - Orel Řečkovice     3:5 (1:2)  branky - Jašek 3, Zbitek, Geisler

První zápas zasloužená ývýhra, když se už po 10 sekundách trefil Jirka a dal utkání jasný směr. Poločas 3:0, ve druhém jsme už jen navyšovali z brejků.
Proti Blue Flames jsme si hlavně chtěli pohlídat jejich střelce, který dal v předchozím zápase 5 gólů, ale nepovedlo se, přidal jeden i nám. První půli jsme vyhráli 2:1, ale ještě v jejím průběhu se během dvou minut zranili dva útočníci, druhou půli jsme pak už dohrávali jen s jedním na střídání. Vedení jsme ubojovali a porazili Blue Flames snad poprvé, co pamatuju. Vedení v neuplné tabulce bylo ovšem draze vykoupeno zraněními, v příštím kole se hraje s Glads a Atraps o první místo.