Orel Řečkovice Atraps  1:5 (1:3)

Branky: Vítek Jiří

Orel Řečkovice Gladiators B      1:1 (1:0)

Branky: Jašek Martin

Po předchozím plodném víkendu a 6 bodech jsme tentokrát uhráli v přímém souboji o 2 místo bod pouze jeden. Atraps byli nad naše síly a i přesto, že jsme se ujali vedení, moc dlouho jsme ho neudrželi. Do půle 1:3 a bylo ještě hůř. Naše dlouhá powerplay gól nepřinesla, alespoň jsme však drželi balon na svých kopačkách a soupeř už tolik nehrozil.

S Gládama to dlouho vypadalo na zápas bez gólu, sice jsme měli pár brejků ale jinak se spíš hrálo ve středu hřiště. Potom zakombinoval Sejk s Jašanem a druhý jmenovaný se pěkně trefil. Ve druhé půli byl obraz hry podobný, soupeř sáhl k powerplay poměrně brzy. Vyrovnání přišlo po sporném faulu, když ještě probíhala debata s rozhodčím, Gládi rychle rozehráli a srovnali stav pár minut před koncem. My jsme body ale dávat nechtěli, tak jsme se vrhli opět do útoku a hektický závěr se šancemi na obou stranách ukončila siréna, během které ještě poslal Tom míč do brány soupeře, ale podle rozhodčích už to bylo pozdě.