Úvod » Špicův sloupek

Sestava posílená z rezervy uhrála 3 body

publikováno 22.03.2016

Kickers - Orel Řečkovice 1:3 (0:1), góly: Zmešky, Kugli, TomSoupeř nedal desítku

Kalábek B - Orel Řečkovice 3:1 (2:0), gól Kuba

Skóre prvního zápasu otevřel Zmešky po nahrávce Kugliho. Potom jsme při bránění vedení hodně faulovali a soupeř měl možnost zahrávat desítku za 6 faul, ale gól nedal. Ve druhé půli sám Kugli pěknou střelou přidal další gól. Po dlouhém centru a hlavičce Toma brankář nedokázal zkrotit balon a jelikož se mu to podařilo až za brankovou čárou, vypadalo to, že už je rozhodnuto. Soupeř sice většinu zápasu prohrával, ale místy nás mačkal jako citron a nebýt střelecké nemohoucnosti, nemohli bychom se divit, pokud by bylo skóre opačně. Na kdyby se ale nehraje tak jsme si připsali cenné vítězství.

Kalábek šel do vedení po centru přes celé hřiště, který si jejich útočník ztlumil na prsa a trefil se druhým dotykem pod břevno. Poločas 2:0, ale určitě jsme tentokrát horším týmem nebyli. Kuba s Wolantem doslova poslechli poločasové instrukce a už po půl minutě bylo sníženo. Soupeř šel ale znovu do trháku a hlídal si vedení. Několik nadějných šancí jsme si vytvořili, ale štěstíčko jsme si nejspíš vybrali už v prvním zápase.

Vzhledem k nakupeným absencím je víkendové skóre 4:4 a 3 body získané se soupeři tabulkově nad námi příjemným překvapením. Na 7 gólů se dostal Tom a dohnal tak Jašana s Ondrou.

1.            Helas B              17           14           2             1             58: 22    44

2.            Atraps                15           11           2             2             51: 27    35

3.            Kalábek B          17           9             2             6             49: 52    29

4.            KSTK Mitra B      15           8             3             4             46: 31    27

5.            Gladiators B       15           7             6             2             32: 20    27

6.            Kickers              17           9             0             8             53: 58    27

7.            BPA                  17           7             3             7             53: 54    24

8.            Orel Řečkovice 17           7             3             7             44: 46    24

9.            Stones               17           6             2             9             33: 50    20

10.          FFT Vinohrady    15           4             4             7             31: 28    16

11.          Blue Flames       17           4             3             10           58: 63    15

12.          Arsenal B           17           4             2             11           38: 44    14

13.          R.I.P.                  17           4             2             11           48: 72    14

14.          Schalke              17           4             0             13           32: 59    12