Další tři body a posun do lepší půlky tabulky

publikováno 26.03.2016

Do dalšího dvojzápasu jsme se sešli opět v kombinované sestavě, se 4 hráči B týmu jsme nakonec ukopali 3 body, ale opět jsme nedokázali bodovat ve druhém utkání, ačkoliv jsme bodům byli blízko.

Blue Flames posbírali všechny možné i nemožné hráče, aby se vůbec sešli, ale my jsme jim prostě nedali vůbec šanci. V bráně měli padesátiletou posilu z divize, ale ač se snažil jak chtěl, nemohl odolat. Dali jsme branku z první střely, první půle byla ukázková a i druhá se nám dařila, byť soupeř měl dost dobrých šancí na korekci, buď jsme zvládli ubránit 3 na 1 nebo Luke skvěle zasáhl, jednou sopeř netrefil prázdnou branku ze tří metrů. A my trestali, poslední 3 branky jsme dali z brejků 2 až 3 na nikoho... Posledních pár minut jsme se na to ale úplně vykašlali, nechali Lukeho zachytat si a soupeř třikrát korigoval.

Zatímco Blue Flames chtěli hrát futsal, Stones si stoupli na svoji půlku a bránili, dopředu hráli jednoduše na pivota a s nástřely na zadní. To nám dělalo problémy, hrát do plných nám nejde. První půli jsme neběhali, asi únava :-) soupeř měl dost šancí, ale nebyl v zakončení důrazný. Rozhodnutí padlo hned po startu druhé části, jako bychom to nevěděli, po autu přišel nástřel na zadní a pohodlně vstřelená branky. Stones to okamžitě zavřeli a my měli jen málo šancí. Nakonec jsme sáhli k power-play, Pavel po odražené střele mířil z metru do prázdné branky, ale "božská" noha gólmana byla proti dělbě bodů a za deset vteřin jsme blbě přihráli a dostali branku do prázdné. Škoda, minimálně na bod jsme měli.

Orel Řečkovice Blue Flames 8:3 (4:0)
Branky: Geisler Tomáš 3, Kugler Patrik 3, Vlk Marek 2 - Půček Martin 2, Varga Gabriel; Rozhodčí: Sýkora (7), Landa (7); Delegát: Bača; ŽK: 0 - Varga Gabriel, Pokorný Marek

O1A1705 Orel Řečkovice Stones 0:2 (0:0)
Branky: Stanev Lubomír, Hradílek Lukáš; Rozhodčí: Synek (6), Kabeláč (7);Delegát: Bača; ŽK: Geisler Tomáš, Kugler Patrik - Hrabčák Vlastimil, Mrázek David