Úvod » Špicův sloupek

První jarní kolo = málo branek

publikováno 08.04.2019 (aktualizováno 15.04.2019)

Do prvního jarního dvojzápasu jsme se sešli v poměrně slušné sestave, kterou ještě vyztužil Luke v bráně. Od začátku jsme byli lepší, v půli vedli 2:0, když si svoji premiérovou trefu v oficiální zápase za Orel po nabídle od Libora připsal Adam. Ve druhé půli jsme si to trochu zdramatizovali a dali si dva polovlastní góly.
Druhý zápas byl o něčem jiném, Blackburn posílil (našimi hráči :-)) a má kvalitu spíš na okres. Přesto jsme v půli nečekaně vedli, kdž se libo proboural přes dva hráče a trefil. Druhá půle byla jen a jen o bránění, Luke chytal i nemožné, ještě tři minuty před koncem jsme drželi 1:1, ale pak se akrobaticky a bombou z 10 metrů trefil jejich nejlepší hráč.

Kampa B-Orel Řečkovice B 2:5 (0:2), Pilarčík T. a M.-Jůzl, Zikuška, Havlík A., Kotrbáček, Vepřek, ŽK: Vepřek(OŘ),
Old Blackburn-Orel Řečkovice B 3:1 (0:1), Polák 2, Mlejnek-Hruška

Neuvěřitelný dvojzápas jsme odehráli v neděli - za 80 minut jsme NEDALI BRANKU!!! Přesto máme bod, když se v prvním zápase urodila až neuvěřitelná remíza 0:0. My dali čtyři tyče, pětkrát šli sami an branku, občas bránu netrefili, oni dvě tyče, pár slušných střel... Mělo to skončil 6:2 pro nás.
Mysleli jsme si, že další špíl bude lepší, ale ani omylem. Paťa se nechal odejít už asi v páté minutě, naštěstí inteligentně na lavce, ale nefouknout takovou pentli je fakt na hovno. A to pískal divizní rozhodčí... No a pak zase - tyče, do brankáře, tutovky, nájezdy. Nutno podotknout, že na obě strany. Jediný gól jsme dostali po rohu dvakrát tečovanou střelou do protipohybu :-( Nepomohla ani power-play, ani prázdná brána, kde Ičimu skočil brankář do střely jednou rukou a náš nejlepší hráč ho trefil...

ProBrno-Orel Řečkovice 0:0
West Žab B-Orel Řečkovice 1:0 (1:0), Hornoch, ČK: Kugler(OŘ), ŽK: Minster(WŽ),