Úvod » Špicův sloupek

Céčko se dvěmi nulami, Béčko s velkým obratem za tři body

publikováno 28.04.2019 (aktualizováno 17.06.2019)

Další kolo obou soutěží přineslo Orlu 9 bodů. C tým dokázal vyhrát oba zápasy s nulou, v neděli jsme předvedli jeden velký obrat a jeden skoro bodový obrat.

Mejdan - Orel Řečkovice B 0:6 (0:3) Vlk 2, Jůzl 2, Hruška, Havlík P.
Bafancova jedenáctka - Orel Řečkovice B 0:1 (0:0) Vlk, ČK: Bujáček(B11), ŽK: Vlk(OŘ),
V sobotu nám velmi pomohl Mara, když dorazil jako posila a zařídil 3 branky. Druhá posila do brány Luke si z obou zaslouženě odnesl čisté konto. První zápas jsme měli víceméně permanentně pod kontrolou, druhý zápas se rozhodl až v poslední minutě. Luke nás držel, my měli také pár šancí, nakonec rozhodla poslední minuta, když si soupeř dal vlastní gól, pak reklamoval vysokou nohu a dostal červenou.

Wodowa B - Orel Řečkovice 4:5 (4:1) Seitler, Lončarič, Kříž Ma., Mareček-Kugler 2, Knecht 2, Smolinský,
Frutti di Mare - Orel Řečkovice 2:1 (1:0) Pospíšil Ma., Fousek-Knecht, ŽK: Tachtadzis N.(FM),
Béčko zíslalo na jaře jen jeden bod a už potřebovalo bodovat, sestup se nějak moc přiblížil. S Wodovou jsme z prvních čtyřech střel dostali tři branky a vypadalo to na problém. Naštěstí jsme klole třicáté minuty dali dva rychlé góly, při power-play Kuba doklepával do prázdné a nakonec jsme dokázali dát i vítěznou branku! S druhými Frutti to bylo vyrovnanější, půle jen 1:0, ale hned po obrátce jsme dostali góla z rohu. Zase jsme zahráli lepší druhou půli než první, dokázali jsme snížit, v power-play sahali po bodu, ale nedočkali se.