Úvod » Špicův sloupek

Další víkend a opět velká porce branek a bodů

publikováno 14.09.2020 (aktualizováno 17.09.2020)

Druhý hrací víkend se opět do hry dostaly naše tři týmy a krom jednoho skororemízového zápasu jsme ostatní dokázali zvítězit. Týmy C a D vedou své tabulky beze ztráty bodu, Béčko se výhrou nad XXX jistě odrazilo k úspěšnějším bodovějším zítřkům.

Druhý zářiový výkend opět poslal do hry tři naše "venkovní" týmy a bylů se nač dívat.

Déčko v sobotu nastoupilo ve více než solidní sestavě a překvapivě dokázalo vyhrát jen těsně dvakrát 2:1. Do sestavy se navrátil Ondra Sýs a hned rozhodl špíl č. 2 po neuvěřitelnému odejití všech hráčů soupeře na střídačku, když jsme měli roh my.

Béčko v sobotu získalo první body, když ve druhém mači vynulovalo tento víkend zcela impotentní XXX. V prvním špílu se mu nepovedl první poločas, ve druhé části mocně dotahovalo, ale už to nedokázalo.

Céčko se sešlo v sedmi do pole a ve vedru vybojovalo neuvěřitelný dvojshutout, takže potlesk Pižmovi. Gooners před týdnem dvakrát vyhráli, porazili i Béčko, ale my jsme je v podstatě k ničemu nepustili. Navíc se Langoš rozvzpomněl na nejlepší střelecká léta a co otočka, to šance, resp. gól. Proti XXX jsme se půlku trápili s vedrem a klasickým "poločasem po pauze", po půli už to byl ale střelecký koncert a celkové skóre 10:0.

Orel Řečk.D - Mejdan 2:1 (1:0), Hruška, Kahoun - Spilka O.
Orel Řečk.D - Popůvky 2:1 (1:1), Hruška, Sýs - Drápal

Orel Řečk.B - Gooners 2:4 (0:3), Spousta V., Kasperan - Konečný 2, Šebesta, Radek M.
Orel Řečk.B - XXX 5:0 (3:0), Vlk 2, Kugler, Kasperan, Knecht

Orel Řečk.C - Gooners 3:0 (1:0), Lesenský 2, Šimák
Orel Řečk.C - XXX 7:0 (1:0), Lesenký 4, Kratochvíl 2, Úředníček