Úvod » Špicův sloupek

Třetí víkend výhru nepřinesl

publikováno 20.09.2020 (aktualizováno 23.09.2020)

Třetí víkend dostalo volno Déčko a do boje šly jen týmy ve druhé třídě. Nakonec jsme ani jednou nezvítězili a urvali jen dva body.

Béčku se ani v jednom utkání nevyvedl první poločas, ve kterých nevstřelilo ani jednu branku a s celkovým skóre 0:7 byly šance na obrat velmi malé.

Céčko získalo starostenskou posilu do útoku a jejich souhra s Langošem byla pozvat. Než jsme se ale rozkoukali, soupeř dvakrát trefil nártem bombu a Pižma neměl šanci reagovat. Do druhé části jsme nastoupili s presingem, ihned korigovali a dostali se na plichtu. Soupeř šel ještě jednou do trháku, ale zaslouženou remízu jsme nakonec urvali.
Proti Žabákům jsme hráli už to svoje - jistě zezadu a rychle do šancí. První půle se nám vyvedla, vedli jsme 2:0, ale o tři body jsme i přes velké šance přišli. Soupeř po nešťastné teči snížil a půlminutu před koncem při power-play s klikou vyrovnal. My jsme ale spoustu šancí zahodili, Kuře i Langoš šli sami z půlky na gólmana, při power-play pak Langoš trefil tyčku prázdné branky...
Není vždy posvícení, příště se připravíme ještě líp a zkusíme se vrátit na čelo tabulky.

Orel Řečk. B - All in 1:4 (0:3), branky: Kasperan - Pavlovec 3, Souš
Orel Řečk. B - West Žab B 3:7 (0:4), branky: Kugler 2, Kasperan - Kovář 3, Navrátil 2, Černohorský, Zadák

Orel Řečk. C - All in 3:3 (0:2), branky: Lesenský 2, Šimák - Koliba, Vaňorek, Souš, ŽK: Viskot(OŘC)
Orel Řečk. C - West Žab B 2:2 (2:0), branky: Havlík, Viskot - Johaník, Kovář,